השבוע, ביום שלישי, לבש בית ספר "הראל" חג והתגייס כולו לטובת "יום המעשים הטובים". למבצע זה נרתמו , ובהתלהבות רבה, מתנדבים רבים על מנת לסייע בשיפור חזות בית הספר, הדרכה והפעלת התלמידים בכיתות ומחוצה להן בנושא תרומה ומעורבות בקהילה. ביניהם בוגרי בית הספר לדורותיו, חברי תנועת "הצופים", נציגות מהעירייה ואנשי "אדמה". כל באי בית הספר ביום זה; צוות בית הספר , תלמידים ומתנדבים כאחד התנסו וחוו את המשמעות האמתית של ערך הנתינה , ערך המעניק תחושת סיפוק שבה אתה תוהה מי נתרם יותר, הנותן או המקבל? אירוע זה היווה גם מוקד למפגש מרגש בין מנהלת בית הספר "המיתולגית", ברוריה ביבי וחלק מצוות בית הספר המקורי, עם בוגרי בית הספר והצוות הנוכחי. בסיומו של יום גדוש פעילויות ואירועים שונים יצאו כל המשתתפים בתחושת סיפוק ונשכרות על יום של נתינה ללא גבולות. בחצר בית הספר נראו התוצרים: מבני ישיבה ממוחזרים , פינות משחק חדשות אולם ספורט מאורגן להפליא ומשחקי רצפה שצויירו לרווחתם של התלמידים . כאן המקום להודות לכל העושים במלאכה, בניצוחה של מנהלת בית הספר הגב' תמר חיון ,שבזכותה התאפשרה פעילות מבורכת זו . תודה לכולם – ומקווים להמשך יוזמה מבורכת זו גם בשנה הבאה.
תכנית "גשר לחטיבה" היא תכנית אשר נבנתה לתלמידי כיתות ו' על מנת לצלוח את המעבר לחטיבת הביניים מבחינה לימודית וכן מבחינה חברתית. מטרת התכנית היא התאמת תכנית אישית לכל תלמיד אשר תענה על צרכיו הלימודיים ותדאג לשיבוצו בכיתה המתאימה. בתכנית זו יתוגברו התלמידים במקצועות: אנגלית, מתמטיקה, שפה ופיזיקה. התכנית תלווה תחת הדרכתם של מורי מקיף ה' ותתקיים אחר הצהרים במקיף ה'.
קרא עוד...
אלון להורים מאיגוד האינטרנט הישראלי
קרא עוד...
הורים יקרים לשימושכם דף פייסבוק של וועד הורים עירוני אשדוד.
קרא עוד...
להלן פירוט תשלומי הורים לשנה"ל תשע"ה ע"פ הכיתות. התשלומים נקבעו בשיתוף פעולה עם וועד ההורים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שלום הורים יקרים עוד מספר ימים אנו מדליקים נר ראשון, ילדינו יוצאים לחופשה ורובנו ההורים ממשיכים כרגיל בעבודה. לקראת חנוכה ליקטתי כמה טיפים והמלצות מתוך כתבה של ד"ר סוזי קגן (פסיכולוגית). בנוסף מצורפת ברכה בהתייחס לקשר שבין חנוכה להורות.
קרא עוד...
קרא עוד...
שעת חירום

קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
טקסים ואירועים
תלמיד החודש
הודעות להורים
הפינה להורות משמעותית
אודות ביה"ס
אינטרנט בטוח
תוצרי תלמידים
אלבומי תמונות
פינת היועצת
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
נושא שנתי
הפסקה פעילה - נאמני מחשב
חומרים משנת תשעד
מידע עירוני
מידע לתלמידים
אשדוד בסימן קריאה!
 
 


יצירת קשר


כניסה למשתמש רשום|