שיר השבוע: פתאום קם אדם
תחרות הקורא הטוב
השבוע התקיימה בבית הספר תחרות הקורא הטוב. בתחרות לקחו חלק שישה תלמידים מכתה ו': נעם,מרים,אלן,מישל, אביאל ושנהב. התלמידים הציגו ספרים שנבחרו על ידם. הם קראו היטב והפגינו בקיאות וידע. ההתרגשות היתה רבה. הצופים בתחרות תלמידי כיתות ה-ו שנבחרו בעקבות התנהגות מכבדת עודדו את המתמודדים. השופטות בתחרות: מנהלת בית הספר, הגב' איריס דדון, מנהלת הספרייה העירונית, הגב' זהבה דויטש והמדריכה הבית ספרית לשפה, הגב' רונית רונן, התרשמו מאוד מכל המתמודדים. כמו בכל תחרות נבחרו הזוכים במקומות הראשונים: שנהב- זכתה במקום השלישי, מרים- זכתה במקום השני ואביאל זכה במקום הראשון. כל הכבוד לכל המתמודדים!! כולכם זכיתם מעצם הקריאה והרחבת הידע האישי שלכם. אביאל ייצג את בית הספר בשלב חצי הגמר שיתקיים בחודש מרץ - זה המקום לאחל לו בהצלחה!!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 66
מצטייני מנהלת שבועיים במעגל שיח עם מנהלת ביה"ס
בכל יום שישי מגיעים תלמידים מצטיינים, או תלמידים במגמת שיפור , למנהלת בית הספר. מקבלים מדלית הצטיינות . כל תלמיד מציג את עצמו ומסביר מדוע נבחר ואיך הוא יכול לתרום לילדי כיתתו . שמות התלמידים מוצגים באתר הבית ספרי יחד עם תמונה קבוצתית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 324
נאמני מוגנות
במסגרת הפרויקט "עיר ללא אלימות" נבחרו נציגים מכיתה ו' לנאמני מוגנות בבית הספר.פרויקט זה מתקיים תחת חסות הרשות העירונית למאבק התמכרויות ואלימות ועמותת עתיד בטוח.במהלך השנה עוברים הנציגים תהליך בהנחיית רכזת מוגנות.ביום רביעי האחרון ערכו השגרירים ביקור בכנסת ישראל. במליאה נפגשו עם יו"ר הכנסת וחבר הכנסת אלי כהן.(שר הכלכלה).נציגי "הראל" יצגו את בית הספר בכבוד רב!
תגובות: 0   צפיות: 43
ביקור נבחרת מ.ס אשדוד בבית הספר
היום 8/12/16 התארחו בבית הספר חמישה שחקנים מקבוצת הכדורגל מ.ס אשדוד. התלמידים קיבלו את פניהם בהתרגשות רבה. הפסקה נערך משחק ידידות בין השחקנים ובין נבחרת בית הספר. המשחק היה מאתגר וקשה אבל לבסוף נבחרת בית הספר ניצחה בתוצאה 2:3. כל הכבוד !!! כל התלמידים צפו במשחק, מכל עבר נשמעו קריאות עידוד. תודה רבה לשחקני מ.ס אשדוד על הביקור הנפלא ועל כל ההפתעות שזכינו לקבל!כבר מחכים לביקור הבא...
לגלריית תמונות נוספות לחץ כאן
תגובות: -1   צפיות: -1
תוכנית מוגנות הינה חלק מתהליך הטיפול ביצירת אקלים מיטבי בבית הספר. מטרתה לאפשר מרחב בטוח ומוגן. תכנית המוגנות מורכבת מרשת של כללים והנחיות אשר מהווים גורמי התמיכה הן לתלמידים והן למורים כאחד. מטרת התכנית : א. הפחתת אלימות, ב. הגברת התנהגויות נאותות
קרא עוד...
אודות ביה"ס
טקסים ואירועים
מצטייני המנהלת
הודעות להורים
הפינה להורות משמעותית
אינטרנט בטוח
תוצרי תלמידים
אלבומי תמונות
פינת היועצת
מרחבי כיתות
מרחבים מקצועיים
נושא שנתי
הפסקה פעילה - נאמני מחשב
חומרים משנת תשעד
ארכיון תשע"ו
שיר השבוע
מידע עירוני
מידע לתלמידים
אשדוד בסימן קריאה!
 
 


יצירת קשר


כניסה למשתמש רשום|